Jeżówki już dostępne! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród wielu odmian. Zobacz aktualną ofertę. 
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

Nowość
Bestseller
F-J

Jeżówka 'Carrot Cake' | Echinacea

Status: Dostępny
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
19,50 PLN
Ilość

Jeżówka 'Carrot Cake' to kompaktowa odmiana o cudnych, pełnych kwiatach.  Główkowate kwiatostany stanowią o jej wyjątkowej i niepowtarzalnej urodzie. Ich barwa to pomieszanie czerwieni i pomarańczu. Dorosłe egzemplarze osiągają 40 cm wysokości i tyleż szerokości. Ich prawdziwe piękno możemy podziwiać od czerwca do  września kiedy to ponad liśćmi ukazują się cudowne, duże kwiaty. Roślina mocno rozgałęziona o silnych łodygach. Jej delikatny zapach przyciąga do ogrodu kolorowe motyle.

Jest mrozoodporna, dość łatwa w uprawie, dobrze czuje się sadzona na stanowiskach słonecznych czy  półcienistych. Gleba umiarkowanie wilgotna, żyzna i przepuszczalne.

Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym

Główne zalety jeżówki 'Carrot Cake' :
Piękne, pełne kwiaty o czerwono-pomarańczowej barwie 
Odmiana o silnych łodygach - doskonała na rabaty i obwódki 
Łatwa w uprawie, mrozoodporna
Idealna na kwiat cięty
Podstawowe informacje:
czerwono-
pomarańczowy
VII - IX 40 cm słońce, półcień 1 l

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz