Supertunia Vista ponownie dostępna! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród 6 odmian. Zobacz aktualną ofertę
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

F-J

Jeżówka 'Delicious Candy' | Echinacea

Status: Dostępny
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
19,50 PLN 19,50 PLN
Ilość
Wielkość doniczki

NOWOŚĆ


Jeżówka 'Delicious Candy to tegoroczna nowość, która została wyselekcjonowana przez cenionego holenderskiego hodowcę Marco Van Noort'a. Uznał on, iż jest to jego najlepsza krzyżówka jaką wprowadził na rynek w ostatnich 5 latach. Tą niebanalną odmianę cechuje niezwykle intensywne różowe zabarwienie kwiatów. Na początku lipca na sztywnych ciemnych pędach rozwijają się liczne kwiatostany które pozostają na roślinie przez ponad 8 tygodni!


Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

'Delicious Candy zalicza się do odmian kompaktowych i osiąga około 50-60 cm wysokości. Jest łatwa w uprawie. dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 lirowym.
Na ostatnim zdjęciu wygląd przykładowych oferowanych sadzonek w sezonie.

 

Główne zalety jeżówki 'Delicious Candy' :
NOWOŚĆ
Niezwykle intensywne różowe zabarwienie kwiatów
Motyle ją uwielbiają
Idealna na słoneczne rabaty i kompozycji w pojemnikach
Podstawowe informacje:
ciemnoróżowy VII - IX 50 - 60 cm słońce, półcień 1 l

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz