Kupuj taniej! Wpisz w w koszyku zamówień kod rabatowy: lato2020 i odbierz 10% rabatu na całość zamówienia. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 20 lipca!Jeżówka 'Green Jewel'

Echinacea

Ilość:
16,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ1
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

ZIELONY KLEJNOCIK


Jeżówka 'Green Jewel' to  wspaniała, niezwykle oryginalna odmiana, odznaczająca się cudownymi  kwiatami o zielonym zabarwieniu  Wart podkreślenia jest fakt, iż jest to odmiana, która fantastycznie "trzyma" swój kolor podczas kwitnienia. Ponadto na początku lipca na silnie rozkrzewionych i sztywnych pędach rozwijają się liczne kwiatostany o średnicy do 10 cm !


Doskonale prezentuje się na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy wspaniały efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda w otoczeniu takich roślin jak: rudbekie, świecznice, przetaczniki, odętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.
 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna.


 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu wygląd przykładowej oferowanej sadzonki

 

Główne zalety jeżówki 'Green Jewel' :
  ZIelone kwiaty o średnicy dochodzącej do 10 cm!
  Odmiana "trzymająca" kolor w czasie kwitnienia
  Idealna na kwiat cięty oraz do zasuszania
  Świetnie czuje się na stanowiskach słonecznych
Podstawowe informacje:
           
  zielony VII - IX 60 - 80 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy