Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Krzewuszka cudowna 'Wings of Fire'

Weigela florida

Ilość:
21,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
2.00 kg

NOWOŚĆ! PŁOMIENNE LIŚCIE!

 

'Wings of Fire' to zupełnie nowa odmiana krzewuszki ozdobna z niesamowicie wybarwionych liści. Wiosną roślina wypuszcza liście w kolorze zielonym, które latem nabierają płomiennych barw utrzymujących się aż do jesieni.

Kwiaty różowe dzwonkowate, typowe dla krzewuszek, bardzo licznie zdobią roślinę od maja do czerwca. 'Wings of Fire' ma zwarty pokrój i regularny kształt, dzięki czemu może być także uprawiana w pojemnikach.

Krzewuszki lubią gleby żyzne, przepuszczalne, stanowiska słoneczne. Ze względu na wspaniałe barwy liści oraz kwiatów polecana jest do wszelkiego rodzaju kompozycji, również pojemnikowych, nasadzeń pojedynczych oraz w grupach. Ładnie wygląda sadzona w towarzystwie innych krzewuszek, barbuli, prusznika, kaliny, orszeliny czy pięknotki.

 

 

Sadzonki krzewuszki Wings of Fire oferujemy w pojemniku 2 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety krzewuszki 'Wings of Fire':
  Nowa odmiana o bardzo efektownym kolorze liści
  Łatwa w uprawie
  Może być sadzona także w donicach
  Dzwonkowate różowe kwiaty
Podstawowe informacje:
           
  różowy V - VI do 1,5 m słońce, półcień 2 l