Zrób zakupy za min. 100 zł, opłać zamówienie szybkim przelewem lub przelewem na konto, a za wysyłkę kurierską zapłacisz jedynie 8zł. Gwarantujemy najwyższą jakość sadzonek oraz szybką i bezpieczną wysyłkę. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 7 październikaMalina 'Malling Promise'

Rubus idaeus

Ilość:
19,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

'Malling Promise' to popularna i sprawdzona odmiana maliny ceniona za wczesne dojrzewanie, smaczne, dobrej jakości owoce oraz zdatność do zamrażania. Doskonała zarówno do przydomowych ogródków, na działki jak i na plantacje. Owoce - duże, kulistostożkowate, pachnące, smaczne - polecane głównie do bezpośredniego spożycia. Smak świeżych owoców  zerwanych prosto z własnego krzaka – bezcenny!


Cechuje się dość silnym wzrostem i mocno się krzew. Owocuje w lipcu, łatwa do zbioru. Odmiana  średnio wytrzymała na mróz. Wymaga ochrony przed szkodnikami i chorobami. Warto wycinać najsłabsze i zagęszczające zagon pędy, co wpłynie korzystnie na wielkość owoców i zmniejszy ryzyko występowania chorób.


Lubi stanowiska słoneczne lub półcieniste, najlepiej osłonięte. Owocuje na pędach tegorocznych. Warto mieć ją w ogrodzie!

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 3 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa oferowana roślina w sezonie.

 

Główne zalety maliny 'Malling Promise':
  Sprawdzona, plenna odmiana o smacznych, słodkich owocach
  Owoce nadają się do zamrażania
  Odmiana wcześnie owocująca
Podstawowe informacje:
           
  biało-
żółty
V 1 - 2 m słońce, półcień 3 l