Informujemy, iż wprowadziliśmy do sprzedaży znaczną ilość odmian jeżówek. Kolejne pozycje będziemy udostępniać jak tylko osiągną rozmiary handlowe. Tutaj znajdziesz aktualnie dostępne odmiany.Żurawka 'Glitter'

Heuchera

Ilość:
14,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

SREBRNY BŁYSK 

 

'Glitter' to odmiana która zachwyca całą masą różowych kwiatów,  które pojawiają się jeden po drugim od wiosny aż do późnego lata. Całość kompozycji dopełniają błyszczące kępki metalicznych liści, które cechują się licznymi ciemnymi żyłkami.

 

Prezentowana żurawka osiąga 25-30 cm wysokości, tworzy  zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale prezentuje w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope Tworzy silny kontrast dla innych roślin.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety żurawki 'Glitter' :
  Kwitnie na różowo przez ponad 3 miesiące
  Doskonale przezentuje się w otoczeniu innych żurawek
  Urocze kępki metalicznych błyszczących  liści
  Dobrze czuje się praktycznie na każdym stanowisku
Podstawowe informacje:
           
  różowy V - IX 25 - 30 cm słońce, półcień 1 l