Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Żurawka 'Paprika'

Heuchera

Dostępne:
Chwilowo niedostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

PIKANTNA SŁODYCZ

 

'Paprika' to niezwykle gorąca odmiana 2013 roku. Jej duże i ciepłe liście o wiśniowo-koralowym zabarwieniu tworzą niepowtarzalny klimat. Zaliczamy ją do naszych ulubionych żurawek z uwagi na fantastyczne liście oraz szerokie możliwości zastosowań w ogrodzie.

 

Prezentowana żurawka osiąga 15-20 cm wysokości, tworzy  zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale prezentuje w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope Tworzy silny kontrast dla innych roślin.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka oferowana w sezonie.

 

Główne zalety żurawki 'Paprika' :
  Lśniące wiśniowo-koroalowe liście
  Doskonale przezentuje się w otoczeniu innych żurawek
  Dobrze czuje się praktycznie na każdym stanowisku
Podstawowe informacje:
           
  biały V - VI 15 - 20 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy