Szanowni klienci, inforumejmy, iż z dniem 7.12.2022 zakończyliśmy wysyłkę roślin na sezon 2022 roku. Przez cały okres zimowy można składać zamówienia, które zostaną zrealizowane na wiosnę.Żurawka 'Sugar Plum'

Heuchera

Ilość:
14,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ2
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

PURPUROWO-ŚLIWKOWY MIX

 

'Sugar Plum' to wspaniała odmiana o zjawiskowych purpurowo-śliwkowych liściach. Niezwykłego uroku dodaje srebrny połysk oraz powabne różowe kwiaty zdobiące roślinę od maja do września.

 

Prezentowana żurawka osiąga 25-30 cm wysokości, tworzy  zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale prezentuje w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope Tworzy silny kontrast dla innych roślin.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 0,8 litra.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety żurawki 'Sugar Plum' :
  Urokliwe purpurowo-śliwkowe kępki liści
  Doskonale przezentuje się w otoczeniu innych żurawek
  Smukłe różowe kwiaty zdobiące roślinę od V do IX
  Dobrze czuje się praktycznie na każdym stanowisku
Podstawowe informacje:
           
  różowy V - IX 25 - 30 cm słońce, półcień 0,8 l