30 listopada zakończyliśmy wysyłkę zamówień w bieżącym sezonie. Wszystkie zamówienia złożone po tej dacie będą wysłane wiosną. Dziękujęmy za kolejny udany rok :-)

Nowość
A-E

Aster żeniszkowaty 'Starshine' | Aster ageratoides

Status: Dostępny
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
15,50 PLN
Ilość

Astry urzekają swą dekoracyjnością. Należą do jednych z  najpóźniej kwiatnących bylin i  pomimo niekorzystnych warunków jakie niesie jesień, chłód i wilgoć. potrafią kwitnąć aż do mrozów. Są długowieczne, potocznie nazywane marcinkami.

Aster żeniszkowaty 'Starshine' odznacza się czystymi białymi kwiatami,  które zdobią roślinę od lipca aż do października. Niezwykle intensywne zabarwienie kwiatostanów przyciąga całą rzeszę motyli.  Rozrasta się przez rozłogi tworząc efektowne kępki.

Marcinki doskonale czują się na rabatach, w stojących donicach jak również uprawiane na kwiat cięty. Ładnie wyglądają posadzone w zestawieniu z trawamijeżówkami czy odętkami. Odmiana Starshine, z uwagi na kompaktowy pokrój, może również pełnić funkcję rośliny okrywowej. Astry najlepiej sadzić w miejscach słonecznych lub półcienistych w glebie żyznej i w miarę wilgotnej.

Sadzonki astra Starshine oferujemy w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu prezentujemy przykładową oferowaną roślinę w seznie.

Podstawowe informacje:
biały VII - X 30 cm słońce 1 l

Podstawowe cechy
Kolor kwiatów:biały
Przeznaczenie:do pojemników| na kwiat cięty| na rabaty
Termin kwitnienia:jesień| lato
Stanowisko:słońce| słońce lub półcień

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz