Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Gailardia 'SpinTop Orange Halo'

Gailardia

Ilość:
15,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
SK
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

KWITNĄCY DYWAN!

 

Jej niepowtarzalny kolor kwiatów zachwyci nawet najbardziej wybrednych miłośników roślin. Odmiana 'SpinTop Orange Halo' jest jedną z najniższych i  najlepiej  krzewiących się odmian na rynku. Odznacza się dużymi okrągłymi czerwono-żółtymi kwiatami. Kwiaty są płaskie i zdobią roślinę nieprzerwanie przez całe lato. Dorosłe egzemplarze dorastają jedynie do 30 cm wysokości tworząc w czasie kwitnienia barwne dywany.
 

Gailardia to bylina, która doskonale sprawdza się na słonecznych rabatach, obwódkach jak również można sadzić ją do donic stojących (wówczas pięknie zdobi tarasy czy balkony). Lubi towarzystwo innych roślin wieloletnich takich jak: jeżówkirudbekiekrwawniki, Co więcej jest to odmiana, która kwitnie przez całe lato.

 

Jest to roślina w pełni mrozoodporna, mało wymagająca ponadto rośnie praktycznie na każdej glebie i nieźle znosi okresowe susze. Kwiaty nadają się do cięcia i długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

 

Główne zalety Gailardii 'SpinTop Orange Halo':
  Duże płaskie czerwono-żółte kwiaty 
  Kwitnie nieprzerwanie przez całe lato
  Doskonale przezentuje się w kompozycji z jeżówkami 
  Mało wymagająca
Podstawowe informacje:
           
  czerwono-
żółty
VI - X 30 cm słońce, półcień 1l