Jeżówki już dostępne! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród wielu odmian. Zobacz aktualną ofertę. 
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

Nowość
F-J

Hortensja drzewiasta 'Ruby Anabelle' | Hydrangea arborescens

Status: Chwilowo niedostępny - skorzystaj z powiadomienia o dostępności
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
39,90 PLN
Ilość

NOWOŚĆ W POLSCE - RUBINOWA ANABELLE!

Nowa, fantastyczna odmiana z serii Anabelle o najbardziej czerwonych kwiatach! Jest niewysoka - osiąga do 1-1,2 m. Została doceniona przez ekspertów - zdobyła nagrodę Green Thumb Award przyznaną przez Direct Gardening Association. 

Kwitnie bardzo obficie od  przełomu maja i czerwca do mrozów na pędach tegorocznych, a zasuszone kwiaty są ozdobą również w zimie. Kuliste kwiatostany urzekają dwubarwną tonacją - w pąkach są czerwono-bordowe a po rozkwitnięciu różowo-czerwone

Preferuje stanowiska słoneczne lub półcieniste, glebę stale, umiarkowanie wilgotną, bogatą w próchnicę. Ph gleby nie wpływa na kolor kwiatów.  Jest bardzo wytrzymała na warunki pogodowe, w pełni mrozoodporna i łatwa w uprawie.
Odmiana ta świetnie nadaje się do uprawy pojemnikowej, będzie niewątpliwą ozdobą tarasu czy balkonu. W ogrodach sadzimy ją w miejscach eksponowanych jako soliter czy jako uzupełnienie rabat. W połączeniu z innymi hortensjami o odmiennym zabarwieniu będzie doskonałym urozmaiceniem. Równie ciekawie wygląda w grupie w formie żywopłotu.

Kupujesz ładną wielopędową roślinę w pojemniku 3 litrowym.
Ostatnie zdjęcie przedstawia wygląd oferowanej rośliny w sezonie.


 

Główne zalety hortensji 'Ruby Anabelle':
Nowość - różowo-czerwone kwiaty!
Zdobywczynie prestiżowych nagród
Długi okres kwitnienia
Roślina sprawdzona w polskim klimacie – mrozoodporna
Podstawowe informacje:
różowo-czerwony VI - X 100-120 cm słońce, półcień 3 l

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz