Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Żurawka 'Cherry Cola'

Heuchera

Ilość:
16,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T9
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

'Cherry Cola' to odmiana ozdobna przez cały sezon. Jej urocze czerwono-brązowe liście oraz rdzawo-wiśniowe kwiaty zdobiące żurawkę wiosną czynią ją niezwykle oryginalną. W naszym ogrodzie rośnie w okolicy białego kamienia, który wspaniale podkreśla kolor jej liści.

 

Prezentowana żurawka to nowość 2012. Cechuje ją zwarty i krępy pokrój dzięki czemu doskonale wygląda w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope.

 

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek.

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa sadzonka.

 

Główne zalety żurawki 'Cherry Cola' :
  NOWOŚĆ
  Czerwono-brązowe liście przez cały sezon
  W V i VI zdobią ją liczne rdzawo-wiśniowe kwiaty
  Doskonała odmiana na obwódki i niewysokie rabaty
Podstawowe informacje:
           
  rdzawo-
czerwone
V-VI 15 - 20 cm słońce, półcień 1 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy