Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

T-Z

Żurawka Silver Gumdrop' | Heuchera

Status: Dostępny
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
17,50 PLN
Ilość

SREBREM ZDOBIONA

Intrugująca, kompaktowa odmiana żurawki o niebywałej urody srebrnych liściach, których intensywność podkreśla ciemniejsze żyłkowanie.  Ponadto w czerwcu i lipca ponad liśćmi ukazuje się masa drobnych różowych kwiatów, które delikatnie kołyszą się ponad kępą czyniąc całą kompozycję wyjątkową. Oferowana bylina osiąga ok. 20 - 25 cm wysokości i 30 - 40 cm szerokości dlatego też doskonale nadaje się do nasadzeń na obwódki oraz fronty rabat.

'Silver Gumdrop' to nowa trudno dostępna pozycja o zwartym i krępym pokroju dzięki czemu doskonale prezentuje w połączeniu z innymi żurawkami jak również z brunerami, kokoryczami, funkiamiciemiernikami czy trawami takimi jak: hakonechloa, turzyca, ophiopogon, liriope. Tworzy silny kontrast dla innych roślin.  

Żurawka jest mrozoodporna i łatwa w uprawie, dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych i półcienistych.  Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. Zachęcamy do tworzenia barwnych kompozycji zarówno na rabatach, obwódkach jak i w donicach stojących, które mogą wspaniale "ożywić" balkon, taras czy ganek

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 litrowym.
Na ostatnim zdjęciu przykładowa 
oferowana sadzonka.


 

Główne zalety żurawki 'Silver Gumdrop' :
Doskonałę poączenie srebrnych liści oraz różowych kwiatów
Zwarty, kopcowaty pokrój
Idealna pozycja do kontrastowych kompozycji
Wspaniała odmiana również do uprawy w pojemniku
Podstawowe informacje:
różowy VI - VII 20- 25 cm słońce, półcień 1 l

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz