Już dziś dokonaj bezpłatnej rezerwacji roślin i odbierz do 7% rabatu. Płatność wykonasz dopiero wiosną. Pamiętaj, część pozycji mamy w ograniczonych ilościach. Nie czekaj, oferta ważna tylko do 31 stycznia! Sprawdź szczegółyAster nowobelgijski 'Marie Ballard'

Aster novi-belgii

Ilość:
14,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T7
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.70 kg

JESIENIĄ TEŻ JEST PIĘKNIE


Astry urzekają swą dekoracyjnością. Należą do jednych z najpóźniej kwiatnących bylin i pomimo niekorzystnych warunków jakie niesie jesień, chłód i wilgoć potrafią kwitnąć aż do mrozów. Są długowieczne, potocznie nazywane marcinkami.

'Marie Ballard to odmiana o urokliwych lilowo-niebieskich kwiatach z żółtym środkiem, które okazale kontrastują z ciemnozielonymi liśćmi. Ich piękno możemy podziwiać od września aż do listopada  dzięki czemu ogród jest pełen kolorów również w okresie gdy większość roślin ma już najlepszy czas za sobą!  Oferowany aster dorasta do 90 cm i doskonale nadaje się na środkowe lub tylnie częśći rabat tworząc idealne tło dla niższych bylin lub krzewów.


Marcinki nadają się do ogrodów w stylu wiejskim, naturalistycznym czy angielskim. Ponadto doskonale czują się na rabatach jak również uprawiane na kwiat cięty. Ładnie wyglądają posadzone w zastawieniu z trawamidzielżanami czy odętkami. Astry najlepiej sadzić w miejscach słonecznych lub półcienistych w glebie żyznej i w miarę wilgotnej.

 

Sadzonki astra Marie Ballard oferujemy w pojemniku 2 litrowym.
Na ostatnim zdjeciu przykładowa oferowana roślina.

 

Główne zalety astra nowobelgijskiego 'Marie Ballard':
  Atrakcyjne liliowo-niebieskie kwiaty
  Ożywczy akcent w ogrodzie
  Mrozoodporny, wytrzymały
  Urzekająco wygląda jesienią w kompozycji z trawami
Podstawowe informacje:
           
  lilowo-
niebieski
IX - XI 90 cm słońce, półcień 2 l

 

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy