Jeżówki już dostępne! Kupuj duże i dorodne sadzonki z dostawą do domu. Wybieraj spośród wielu odmian. Zobacz aktualną ofertę. 
Aktualny termin realizacji zamówień wynosi do 3 dni roboczych

F-J

Gailardia 'Guapa Flamenco Bicolor' | Gaillardia

Status: Dostępny
Najniższy koszt dostawy: 19,00 PLN
17,50 PLN
Ilość

Gailardia oścista 'Guapa Flamenco Bicolor' to jedna z najbardziej zachwycających odmian gailardii dostępnych na rynku. Jej kolorowe, dwubarwne kwiaty oraz wytrzymałość sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego ogrodnika poszukującego efektownych roślin do swojego ogrodu.

Ta wieloletnia roślina zachwyca swoim charakterystycznym wyglądem. Jej okazałe, pomponowe kwiaty są w kształcie małych stokrotek i wydają się niemalże tańczyć na delikatnych łodygach. Guapa Flamenco Bicolor wyróżnia się nietypowym zestawieniem kolorów, które tworzą zmysłowe kontrasty. Kwiaty są przeważnie pomarańczowe z intensywnie czerwonymi plamkami, nadając im niepowtarzalny urok. Dobrze czuje się w otoczeniu innych bylin takich jak: jeżówkirudbekiekrwawniki, Co więcej jest to odmiana, która kwitnie przez całe lato oraz jesienią.

Gailardia osiąga 40-50 cm wysokości i jest idealna do nasadzeń na słonecznych rabatach, obwódkach jak również w kompozycjach kwiatowych do donic stojących (wówczas pięknie zdobi tarasy czy balkony). Lubi towarzystwo innych roślin wieloletnich takich jak: jeżówkirudbekiekrwawniki

Jeśli szukasz rośliny, która przyciągnie wzrok i doda koloru Twojemu ogrodowi, to oferowana odmiana jest doskonałym wyborem. Jej niezwykłe, dwubarwne kwiaty sprawią, że Twój ogród stanie się oazą koloru i piękna. Nie przegap tej wyjątkowej rośliny i zamów ją już dziś, aby cieszyć się jej urokiem przez wiele sezonów.

Kupujesz dorodną sadzonkę w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.

Główne zalety Gailardii 'Guapa Flamenco Bicolor':
Pomarańczowe kwiaty z intensywnymi czerwonymi plamkami tworzą zmysłowy kontrast 
Kwitnie od czerwca do października!
Doskonale przezentuje się w kompozycji z jeżówkami
Mało wymagająca
Podstawowe informacje:
czerwono-
żółty
VI - X 40 - 50 cm słońce, półcień 1l

Podstawowe cechy
Przedział wysokości:20-60 cm
Kolor kwiatów:czerwony| pomarańczowy
Przeznaczenie:do pojemników| na kwiat cięty| na obwódki| na rabaty| na skalniaki
Termin kwitnienia:jesień| lato
Stanowisko:słońce| słońce lub półcień

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz