Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'Delicious Nougat' (pojemnik 1 litrowy)

Echinacea

Dostępne:
Dostępny od czerwca
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.30 kg

KOMPAKTOWA ŚNIEŻYNKA

 

Nowa odmiana o półpełnych kwiatach osadzonych na sztywnych silnie rozgałęzionych łodygach tworząca zwarte kępy dorastające do 50 cm wysokości. W całej okazałości możemy podziwiać ją od czerwca do września kiedy to wydaje mnóstwo biało-kremowych kwiatów z ciemnozielonym środkiem. Jej kompaktowe rozmiary niebanalna kolorystyka oraz obfitość kwitnienia zostały docenione na wystawie Zieleń to Życie 2018, gdzie 'Delicious Nougat' zdobyła brązowy medal.  


Warto sadzić ją na rabatach czy w ogrodach naturalistycznych. Ładnie wygląda w grupach z innymi jeżówkami jak  również rudbekiamiświecznicamiprzetacznikamiodętkami czy języczkami. Można uprawiać ją na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

Jest łatwa w uprawie. dobrze czuje się na stanowiskach słonecznych oraz półcienistych. Preferuje gleby żyzne i przepuszczalne. W polskim klimacie jest w pełni mrozoodporna. Warto usuwać przekwitłe kwiatostany gdyż wydłuża to okres kwitnienia.

 

 

 

Kupujesz ładną roślinę w pojemniku 1 lirowym.
Na ostatnim zdjęciu wygląd przykładowych oferowanych sadzonek w sezonie.

 

Główne zalety jeżówki 'Delicious Nougat' :
  Oryginalne kremowo-białe kwiatostany z ciemnym środkiem
  Brązowa medalistka wystawy Zieleń to Życie 2018
  Motyle ją uwielbiają
  Idealna na słoneczne rabaty i kompozycji w pojemnikach
Podstawowe informacje:
           
 

biało-
kremowy

VII - IX 40 - 50 cm słońce, półcień 1 l