Czas realizacji zamówień wynosi obecnie około maksymalnie 3 dni robocze! Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku, tak aby rośliny nie spędzały weekendów na magazynach, tylko jak najszybciej docierały do klientów. Jeżówka 'Sombrero Special Halo Yellow'

Echinacea

Dostępne:
Dostępny od czerwca
Producent:
GZ3
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

(JEŻÓWKI - BYLINY WIELOLETNIE DŁUGO KWITNĄCE)


Jeżówki to niezwykle urodziwe i niebanalne rośliny ogrodowe, które swoją lekkością i kolorami odmieniają każdy zielony zakątek. Ze względu na niskie wymagania, łatwość uprawy i ogromne walory dekoracyjne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.

 

'Sombrero Special Halo Yellow' to niezwykłej urody kompaktowa odmiana osiągająca do 50 cm wysokości. Przez całe lato oraz jesienią wytwarza mnóstwo przepięknych żółto-pomarańczowych kwiatów z ciemnym środkiem. Wydzielają intrygującą woń jest magnesem dla motyli!

 

Jak uprawiać jeżówkę

 

Jeżówka jest łatwa w uprawie. Do prawidłowego wzrostu wymaga jedynie stanowiska słonecznego lub półcienistego oraz przepuszczalnej umiarkowanie wilgotnej gleby. W polskim klimacie jest całkowicie mrozoodporna.

 

Gdzie sadzić jeżówkę

 

Z uwagi na niewielkie rozmiary doskonale sprawdza się na obwódki czy frontach rabat. Wspaniale prezentuje się również w ogrodach naturalistycznych. Sadzona w grupach z innymi jeżówkami tworzy silny efekt kolorystyczny. Równie pięknie wygląda posadzona w otoczeniu takich roślin jak: szałwierudbekieświeczniceprzetacznikiodętki czy języczki. Można ją również uprawiać na kwiat cięty! Kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonie.

 

 

Sadzonki jeżówki 'Sombrero Special Halo Yellow' oferujemy w pojemniku 1 litrowym.

 

Główne zalety jeżówki 'Sombrero Special Halo Yellow':
  Kwitnie od VI do X wydając mnóstwo dużych żółto-pomarańczowych kwiatów
  Magnes na owady!
  Doskonała pozycja na obwódki oraz fronty rabat
  Świetnie komponuje się z trawami oraz szałwiami, dzielżanamirudbekiami 
Podstawowe informacje:
           
  żółto-pomarańczowe VI - IX do 50 cm słońce, półcień 1l

 


Brak produktów

Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy