Szanowni klienci, inforumejmy, iż z dniem 7.12.2022 zakończyliśmy wysyłkę roślin na sezon 2022 roku. Przez cały okres zimowy można składać zamówienia, które zostaną zrealizowane na wiosnę.Pierwiosnek 'Belarina® Amethyst Ice'

Primula

Ilość:
16,50 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
GZ4
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
1.20 kg

PRIMULKOWY HIT

 

'Amethyst Ice' to zupełnie nowa odmiana pierwiosnka z serii Belarina, która odmieni Twoją rabatę! Wiosną zachwyca miłośników ogrodów pełnymi lawendowo-niebieskimi kwiatami o pofalowanych płatkach, pojawiającymi się na wzniesionych łodygach.  Przeuroczy kolor kwiatów idealnie kontrastuje z zielonymi liśćmi rośliny.

 

Wiosną pierwiosnki zdobi masa olśniewających kwiatów o ile będziemy je właściwie traktować. Aby to spełnić należy posadzić je na stanowiskach półcienistych w glebie żyznej i wilgotnej. Dobrze jest wybierać miejsca w okolicah oczek wodnych gdzie ich płytki system korzeniowy nie będzie przesychał. 

 

Dorosłe egzemplarze osiągają 20 cm wysokości zatem warto je sadzić na rabatach, obwódkach, w ogrodach skalnych oraz pojemnikach stojących. Jest to roślina w pełni mrozoodporna.

 

Sadzonki pierwiosnka Amethyst Ice oferujemy w pojemniku 1 litrowym.
Na poniższym zdjęciu zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane sadzonki.
Gwarantujemy 100% poprawności odmianowej.


Główne zalety pierwiosnka 'Amethyst Ice' :
  Pełne lawendowo-niebieskie kwiaty
  Pofalowane płatki kwiatowe
  Odmiana w pełni mrozoodporna
Podstawowe informacje:
           
  lawendowo-
niebieski
III - V 20 cm półcień, cień 1 l