Zapraszamy do składania zamówień przedsezonowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji roślin, które będziemy wysyłać od początku marca. Sprawdź szczegóły.Hortensja bukietowa 'Magical Moonlight' (pojemnik 3 litorowy)

Hydrangea paniculata

Ilość:
33,90 PLN
Dostępne:
Dostępny
Producent:
T8
Najniższy koszt przesyłki:
Waga
3.00 kg

KREMOWE STOŻKI - do 40 CM DŁUGOŚCI

 

Magical Moonlight to niezwykle cenna odmiana  hortensji o ogromnych kwiatach, które osiagają do 30- 40 cm długości.  Od lipca do października zdobią ją liczne kremowo-limonkowe kwiatostany, które tworzą niesamowity efekt obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!


Hortensja bukietowa jest najbardziej odporna na mróz z uprawianych w Polsce jej odmian. Zakwitna na pędach tegorocznych dzięki czemu co roku możemy cieszyć się fantastycznymi kwiatami. Może rosnąć na stanowiskach słonecznych, półcieniu, jak również dobrze czuje się w cieniu. Lubi gleby lekko kwaśne oraz umiarkowanie wilgotne. Kwiaty doskonale nadają się również do zasuszania oraz na kwiat cięty.

 

Dorosłe egzemplarze dorastają do 2 metrów, co ważne pędy są sztywne dzięki czemu krzew nie pokłada się. Jest to doskonała odmiana do poszerzenia kolekcji hortensji - ZOBACZ INNE ODMIANY

 

Sadzonki hortensji bukietowej Magical Moonlight oferujemy w pojemniku 3 litrowym.
Na poniższym filmie oraz zdjęciu prezentujemy przykładowe oferowane egzemplarze.Główne zalety hortensji bukietowej 'Magical Moonlight' :
  Widowiskowe kremowo-limonkowe kwiatostany
  Kwiaty potrafią osiągać długość 30-40 cm!
  Długi okres kwitnienia (od VII do X) i pełna mrozoodporność
Podstawowe informacje:
           
  kremowo-
limonkowy
VII - X do 2 m słońce, półcień, cień 3 l

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy